Strefa relaksu

Strefa Relaksu to nastrojowe miejsce, z sauną fińską, jacuzzi oraz basenem z przeciwprądami. W połączeniu z górskim klimatem panującym w Tyliczu, pozwala Gościom na powrót do pełnego dobrostanu fizycznego i psychicznego.

Basen zewnętrzny

Jedną z największych atrakcji pensjonatu, jest podgrzewany basen zewnętrzny. Nawet w chłodniejsze dni okresu letniego i wczesnej jesieni, w naszym pensjonacie z basenem można zażywać ciepłej kąpieli, delektując się wspaniałym widokiem na panoramę gór i lasów.

Przestronny Taras

Wizytówka Samowaru i miejsce spotkań Naszych Gości w okresie wiosennym i letnim.

Wiata Grillowa

Wszystkich Gości kochających spotkania plenerowe zapraszamy do skorzystania z wiaty grillowej. To idealne miejsce do organizacji biesiadnych spotkań i pikników na wolnym powietrzu.

Pokój zabaw dla dzieci

Pokój zabaw dla dzieci to miejsce, gdzie Państwa pociechy na pewno nie będą się nudzić. Do ich dyspozycji oddajemy gry, zabawki i ciekawe książki. Czas tam spędzony to okazja dla rozrywki dla całej rodziny!!!

Otwarty plac zabaw

W pensjonacie z atrakcjami dla dziecinie może zabraknąć Placu Zabaw, znajdującego się na świeżym powietrzu. Wyposażony jest w trampolinę, domek, zjeżdżalnie i huśtawkę.